Havale ödeme yöntemi ile yapılan ödeme işlemi anlık olarak kontrol edilebilmektedir. Fakat, EFT yöntemi ile yapılan ödeme işleminde, ödediğiniz tutar banka hesabımıza ulaştığı zaman siparişiniz işleme alınmaktadır.

Sipariş oluşturulmadan önce ödeme kabul etmediğimiz için banka hesap bilgilerimiz siparişinizin son aşamasında yani Ödeme sayfasında görüntülenecektir.

Havale ya da EFT ile ödeme yaparken açıklama kısmına sadece sipariş numarasını girmeniz yeterli olacaktır.

ode.al Mobil POS ödeme yöntemi çok basit bir ödeme yöntemidir.

Siparişiniz oluşturulduğunda satış ekibimize bildirim gelmektedir. Ödemeniz gereken tutarı size ode.al Mobil POS aracılığıyla, cep telefonunuza SMS göndererek ulaştırırız. Siz SMS içerisindeki linke (bağlantıya) tıklayarak, ode.al Mobil POS ekranına ulaşırsınız. Ardından kredi kartı bilgilerinizi girerek, bankanızın 3D güvenlik sayfasına yönlendirilirsiniz.

Tüm işlemler bankanızın ödeme sayfası üzerinde gerçekleştirilir. Ödemeniz bizim hesabımıza ulaştığı anda siparişiniz işleme alınır.

Evet. Banka kartı ile ode.al Mobil POS aracılığıyla ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evet. Banka kartı ile ode.al Mobil POS aracılığıyla ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evet. Siparişin son adımı olan Ödeme sayfasında banka hesap bilgilerimiz yer almaktadır.

Banka Havalesi ve EFT ile yapacağınız ödeme işlemlerinde tarafımızca komisyon uygulanmamaktadır. Ancak, kartsız veya kartlı yapacağınız ödeme işlemlerinde bankanız sizden ücret kesintisi yapabilir, bunu bankanıza danışmalısınız.

Örneğin, Finansbank Enpara hesabınız ile yapacağınız ödemelerde sizden Havale veya EFT ücreti kesintisi yapılmamaktadır.

Çünkü, sipariş öncesi ödeme kabul etmemekteyiz. Herhangi bir karışıklık olmaması için ödemenizin son aşamasında banka hesap bilgilerimizi sunmaktayız.

2018 © Keep Calm Be Fit Tüm Hakları Saklıdır.

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account