Genel Kullanım Şartları

Ürünler ile ilgili tarafımızca herhangi bir şart bulunmamaktadır. Fakat, Keep Calm Be Fit, KCBF ve Fitness Kulübü olarak yaptığımız her çalışma (grafiksel, metinsel veya editoryal çalışmalar) izinsiz kullanılamaz.

Bizler bu işi severek ve benimseyerek yapmaktayız. Bu website üzerinden alıp, herhangi bir bireysel veya ticari işlerinizde kullanacağınız hiçbir içerik işinize fayda sağlamayacağı gibi tarafımızca emeğimize karşı saygısızlık olarak tanımlanacaktır.

Keep Calm Be Fit ekibi izinsiz alınan ve kullanılan çalışmalar ile ilgili dilerse haklarını hukuksal yollarla arayabilirler.

Kişiye Özel Programların ve Materyallerin Kullanım Şartları

Danışanlar, kişiye özel olarak hazırlanan beslenme ve antrenman programlarını izinsiz olarak ticari olarak sınıflandırılabilecek türde işlerde kullanmamalıdır. Beslenme ve antrenman programlarının danışanlar tarafından üçüncü kişilere ulaştırılmamalıdır.

Beslenme ve antrenman programları, sadece ve sadece sağlıkla ilgili kurumlara gösterilebilir.

Örneğin bir diyetisyen, kardiyalog veya sağlıkla ilgili başka bölümlerde tüketilmesi önerilen besin ve besin takviyelerini inceleyebilir. Bir fitness antrenörü veya spor için danışmanlık hizmeti aldığınız bir kurum antrenman programınızı inceleyebilir. Fakat, eş dost veya uzaktan tanıdığınız bir insanın, size özel olarak hazırlanan bu beslenme ve antrenman programlarını kullanmaması gereklidir. Öncelikle bizden veya bir sağlık kurumundan ya da spor için danışmanlık hizmeti sunan kurumlardan destek almalıdır.

Her insan vücudu besinlere, takviye gıdalara ve egzersizlere farklı reaksiyonlar gösterebilir.

Bu ürünler ilaç niteliğinde olmasa bile hamilelik ve hamilelik sonrasında anne adayının veya annenin bu ürünlerle beslenmesi, yetersiz beslenmeden dolayı bebeğin gelişimi açısından problem yaratabilir.

Kilo kontrol programları kişiye özeldir. Örneğin kişinin çikolataya karşı alerjisi var ise bir başka kişi tarafından önerilen bu ürünleri tüketmesi durumunda, vücudu alerjik reaksiyon gösterebilir.

Bu nedenle bizler sipariş öncesi, esnası ve sonrasında titizlikle danışanlarımızı takip ediyor, sonuçlarını inceliyor ve sorularını yanıtlıyoruz. Eğer ürünleri, beslenme programınızı veya antrenman programını önermek istediğiniz kişiler var ise bize yönlendirmeniz durumunda, size gösterdiğimiz gerekli özeni, önerdiğiniz kişi için de gösterebiliriz.

Sevgilerimizle,

Keep Calm Be Fit

Son Düzenlenme Tarihi: 21/11/2017

2018 © Keep Calm Be Fit Tüm Hakları Saklıdır.

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account