Bağımsız Herbalife Distribütörü, Gürkan Biçer

Keep Calm Be Fit

Keep Calm Be Fit (KCBF veya Fitness Kulübü), sağlıklı beslenme ve doğru egzersiz planlarıyla danışanların hedeflerine ulaşmasında destek olmak amacıyla oluşturulmuş bir girişimdir.

Keep Calm (and) Be Fit’in kelime anlamı; “sakin ol ve uygun ol” şeklindedir. Bu cümle bize sadece fiziki görünüm olarak değil, hem ruhsal, hem fiziksel, hem de zihinsel olarak yaşam standardının üzerinde sağlıklı ve mutlu olmayı hatırlatmaktadır.

Bir e-ticaret projesi girişiminden ziyade, yapmakta olduğumuz işin temel amacını Keep Calm Be Fit sloganı ifade etmek ve hatırlatmak için yeterlidir.

Keep Calm Be Fit ekibi Herbalife Bağımsız Distribütörlerinden oluşmaktadır. Sağlıklı beslenme ve doğru egzersiz yapmayı yaşam stili olarak benimsemiş, bu konu üzerine eğitimlere katılan ve boş zamanlarını bu konu üzerinde değerlendirerek kişisel gelişim sağlayan kişilerden oluşmaktadır.

Keep Calm Be Fit bir e-ticaret sitesi olup, şubesi bulunmamaktadır. Fakat, İzmir’de olan danışanlarımız randevu alarak, bağlı olduğumuz Herbalife sağlık kulübü ofisimizde ücretsiz ölçüm olanağından faydalanabilirler.

İletişim kurmak oldukça basit ve birçok iletişim kanalı mevcut. Eğer çekingenseniz, bize yazabilirsiniz, bunu anlarız. Konuşmayı tercih etmek isterseniz bizimle telefon aracılığıyla görüşebilirsiniz. Eğer İzmir’de yaşıyorsanız, bizimle yüz yüze görüşmek için randevu da alabilirsiniz, vücut ölçülerinizin alınması ve takibi konusunda birebir destek sunabiliriz. Fakat, İzmir dışında yaşıyorsanız, vücut ölçülerinizi nasıl alacağınız ve takibini nasıl yapacağınız konusunda da destek sunmaktayız.

Bizlere, iletişim formu, skype, whatsapp, telefon, email, sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu website üzerinde ki her bir ürünü şahsen denedik, kullandık. Çevremizdeki insanlar da kullandı ve ailemizde kullandı. Etrafımızda ciddi sonuçlar elde eden, bunu iş fırsatına dönüştüren insanlar da oldu. Biz de kendimizi bu sektörün içerisinde bulduk ve yaptığımız işten oldukça keyif alıyoruz. Birlikte hayatlara ufak dokunuşlar yapıp, gelişim süreçlerinizdeki başarılarınızı merakla ve keyifle izliyor olacağız.

Unutmayın, siz danışansınız, belki danışman da olabilirsiniz. Fakat, en önemlisi bizim müşterilerimiz değil, danışanlarımızsınız ve ailemizden biri gibisiniz.

Sevgilerimizle,

Gürkan Biçer

Merhaba,

Ben Gürkan. 1995, İzmir doğumluyum. Web hosting ve yazılım sektöründe çalışmaktayım. Sizlere Herbalife’ı ne zaman ve nasıl kullanmaya başladığımı, bunu iş olarak neden değerlendirdiğim ile ilgili bir açıklama yapmak istedim.

Herbalife ile ilk 2016 yılında tanıştım. Bir arkadaşım aracılığıyla danışmanlık hizmeti aldım. Fakat, ürünleri düzensiz kullanmam, bana hazırlanan beslenme programının sık sık dışarısına çıkmam ve düzensiz çalışma saatlerim nedeniyle ara vermem gerekti.

Aradan 8-9 ay geçtikten sonra tekrar başlamak istedim ve başladığım günden beri düzenli beslenmekteyim. Herbalife’in bana kilo vermekten, yağ oranını düşürmekten ziyade gün içerisindeki performansımı iyi yönde etkilediğini, eskisine oranla daha hayat dolu olmama yardımcı olduğunu fark ettim.

Kullandığım ilaçlar ve mesleğim nedeniyle kilo alma riskim çok yüksekti. Yemekleri eksik ve sağlıksız olanları mecburen tercih etmekteydim, zamanım oldukça kısıtlıydı. Çeşitli sağlık problemleri nedeniyle de bulunduğum kilonun yukarısına yavaş yavaş zemin hazırlamıştım. Öncelikle 77 kg vücut ağırlığından, 74,50 kg vücut ağırlığına düştüm. İç ve dış yağ oranımda düşüş oldu, kas kütlemi korumaya, antrenmanlar ile artırmaya devam ettim.

Aslında yapmakta olduğum şey kilo kontrolüydü, kilomu korumak ve olduğum kilodan biraz daha aşağı düşmekti. Lakin, düzenli beslenme ve gün içerisinde almam gereken kalori, vitamin, mineral ve diğer besin değerlerine dikkat ettikçe duygusal zekamın olumlu yönde gelişmesine zemin hazırladım ve hayata pozitif yaklaşmaya başladım.

Öncelikli hedefim annemin kilo vermesini sağlamak, yıllarca yaşadığı sağlık sorunlarına yardımcı olabilmekti. İlk danışmanlık yaptığım kişi de annem oldu. 2 ayda 7 kg vücut ağırlığı düşmesi, iç ve dış yağ oranlarında ki düşüş ve diyabet (şeker) rahatsızlıklarında azalma sonuçlarını aldık. Aynı zamanda kendisi de benim gibi daha pozitif ve istikrarlı bir ruh haline sahip oldu.

Daha sonraki hedefim ablama kilo vermesi konusunda yardımcı olmaktı. Aynı şekilde onunla da 1,5 ay içerisinde 6,5 kg vücut ağırlığı düşmesi, iç ve dış yağ oranlarında düşüş sonuçlarını aldık.

Kısacası, önce ürünleri kendim kullanmaya başladım ve daha sonrasında annem ile ablama yardımcı olarak iyilik elçisi statüsünde ürünleri indirimli almaya hak kazandım.

Uzun bir süre ardından da iş fırsatını değerlendirerek çevremdeki insanlar ve daha fazla insana ulaşmak, hedeflerini gerçekleştirmeleri için yardımcı olmak istedim.

İşte buradayım. Keep Calm Be Fit projemi hayata geçirdim. Umarım, annem ve ablam gibi birçok insanın hayatlarına pozitif dokunuşlar yapabilirim. Asıl mesleğimde de yaptığım bu. Müşterilerin web sitelerindeki problemleri giderek, en sağlıklı hizmetleri alabilmeleri konusunda yardımcı olmak, bunu da mümkün olduğunca sağlıklı ve en kısa sürede yapabilmek. Keep Calm Be Fit işi de beni bu yüzden benim için ayrı bir yere sahip oldu.

Benimle iletişime geçmek, ürünler hakkında bilgi almak ve birlikte hedeflerinize ulaşmak için iletişim sayfasına ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle,

Gürkan Biçer

KCBF Kurucu

2018 © Keep Calm Be Fit Tüm Hakları Saklıdır.

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account