Aşağı kilo kontrolü, yukarı kilo kontrolü, sporcu beslenmesi veya gıda takviyeleri için tercih edebileceğiniz sağlıklı ürünleri size sunmak, sürecinizi takip etmek ve daha iyi bir yaşam inşa etmek için yanınızda olmak amacıyla KCBF (Keep Calm Be Fit) Mağaza sayfamızı yayına aldık.

Bu mağazada genel olarak Herbalife ve Herbalife24 ürünlerini göreceksiniz. Neden Herbalife ürünlerini tercih ettiğimiz konusunda ayrı bir yazıda sizlere bahsedeceğiz. Motivasyon olması amacıyla bu ürünlerden sonuç almış danışanlarımızın hikayelerini de paylaşacağız, sonuç alamayanların değerlendirmesini de yapacağız.

Fakat, bu duyuru metni içerisinde kısaca değinmek isterim. Herbalife ürünleri sadece bağımsız distribütörler tarafından temin edilen ürünlerdir. Marketlerde, eczanelerde ve internet sitelerinde bulamazsınız. Çünkü, Herbalife firmasının temel kurallarından birisi ürünlerin sadece satışının yapılıp, danışanların değişim süreçlerinde kendi başına bırakılmasının yasak olması var. Bu ne demek oluyor? Alacağınız her bir Herbalife ürünü hakkında bir danışman aracılığıyla kullanmanızın sizi değişim sürecine götüreceğidir. Aksi halde; sağlıksız kilo alabilir, sağlıksız kilo verebilirsiniz.

Bu ürünler birer ilaç değiller. Zayıflamak ya da kilo almak için kullanacağınız besinler de değiller. Bu ürünler; sizi sağlıklı bir yaşama kavuşmanızı sağlayacak besinler, besin takviyeleridir. Her bir ürün de incelikle titizlikle Tarım bakanlığından kontrol edilerek yurt dışından ülkemize girişi yapılmaktadır.

Ayrıca, sporcu beslenmesi ürünlerinin de içerisinde hiçbir yasaklı madde bulunmamaktadır. Dolayısıyla hangi spor dalında olursanız olun, lisanslı bir sporcu bile olabilirsiniz; bu ürünlerin size veya spor kariyerinize herhangi bir zararı olmayacaktır.

Sizlerden ricamız değişim süreçlerinizde performansı görmek istiyorsanız ürün satın almadan veya ürün satın aldıktan sonra bizimle iletişimi koparmamanızdır.

Unutmayın, biz de sizlerden biriyiz. Biz bir ekibiz, bizim bir amacımız var ve arkasından gidiyoruz. Müşterilerimiz bizim için ikinci bir aile gibidir.

Sevgilerimizle,

Keep Calm Be Fit ekibi

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

2018 © Keep Calm Be Fit Tüm Hakları Saklıdır.

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account