Aşağı Kilo Kontrolü

Aşağı Kilo Kontrolü Nedir?

Aşağı Kilo Kontrolü, yüksek dış ve iç organ çevresi yağlanma oranına sahip bireyler için sunduğumuz bir kilo kontrol programıdır. Bu beslenme programında danışanın vücut ve beden analizi alınarak, günlük yaşantısına uygun bir beslenme düzeni hazırlanır. Danışan, hazırlanan beslenme programına uyduğu ve günlük egzersizlerle bu beslenme programını desteklediği sürece adım adım ideal kilosuna ulaşır.

Keep Calm Be Fit ile Aşağı Kilo Kontrolü

Keep Calm Be Fit, aşağı kilo kontrol programını 3 adımda uygular.

Tanışma & Analiz

Aşağı Kilo Kontrolü beslenme programı için bize ulaştığınızda İzmir’de yaşıyorsanız, sizi sağlık kulübümüze davet ediyoruz. Sağlık kulübümüzü ziyaret ettiğinizde vücut ve beden analinizi yapıyoruz. Eğer İzmir’de yaşamıyorsanız veya herhangi bir sebeple sağlık kulübümüze gelemiyorsanız, sizi vücut ve beden analinizini alabileceğiniz bir yere yönlendiriyoruz. Analiz sonuçlarınızı aldıktan sonra değerlerinizi yorumluyor ve günlük yaşantınız hakkında bilgileri not alıyoruz.

Sunum

Hedef kilonuzu ve yaşam standartlarınızı öğreniyoruz. Gününüzün nasıl geçtiği, herhangi bir sağlık probleminizin olup olmadığını ve günlük beslenme alışkanlıklarınızı öğreniyoruz. Size uygun bir beslenme düzeni sunuyoruz.

Takip

Eğer size sunduğumuz beslenme düzenini kabul edip uygulamaya başlarsanız, sizi haftalık ücretsiz ölçüm günümüze davet ediyoruz. Bunun haricinde sizin talep ettiğiniz bir iletişim yoluyla sizinle iletişime geçerek beslenme konusunda danışmanlık sunuyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Eğer hedef kiloma ulaşırsam, tekrar kilo alır mıyım?

Biz sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanızı sağlıyoruz. Eğer fiziksel aktiviteniz düşerse, metabolizma hızınız düşerse ve her gün sağlıksız besinlerle beslenirseniz kilo almanız gayet öngörülebilir. Fakat, hedef kilonuza ulaştıktan sonra size sunacağımız koruma programını uygularsanız, herhangi bir sağlık problemi olmadığı sürece olası değil.

Spor yapmadan kilo verebilir miyim?

Bunu vücut analizinize ve hedeflerinize göre yanıtlayabiliriz. Yani cevabımız hem evet, hem hayır.

Neden Herbalife?

Kilo kontrolü için en ideal çözüm bizce Herbalife.

Danışmanlık ücretli mi?

Tamamen ücretsiz. Biz kazancımızı size sunduğumuz Herbalife ürünlerini önerilen satış fiyatından sunarak elde ediyoruz.

İzmir’de yaşamıyorum, danışmanlık alabilir miyim?

Elbette, biz çözüm odaklı çalışıyoruz. Sürecin nasıl işleyeceği konusunda size bilgi vereceğiz.

Temel beslenme ürünleri nelerdir?

Biz temel beslenme ürünü olarak, Herbalife Formül 1 Besleyici Shake, Herbalife Bitkisel Çay sunmaktayız. Tabii ki, bu sadece bizim sunacağımız temel besinler. Gün içerisindeki ara ve diğer ana öğünleriniz konusunda size sunum yaptıktan sonra detaylı bilgi edinebileceksiniz.

İletişim

2019 © Keep Calm Be Fit Tüm Hakları Saklıdır.

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account